Naše silné stránky

Zkušenosti v oboru více jak 23 let

Jsme specialisté v oboru s mnohaletými zkušenostmi.

Nabídka kvalitní techniky

Nabízíme kvalitní techniku od renomovaných tuzemských i zahraničních firem, poradenství včetně kompletního servisu.

Silná pozice na českém trhu

Pečlivou a důslednou prací jsme získali silnou pozici na českém trhu.

Zaměření na náročné zákazníky

Díky přísným kritériím splňujeme požadavky těch nejnáročnějších zákazníků, kterými jsou banky, pošty, státní instituce, hypermarkety, čerpací stanice a další.

Z historie naší firmy

2018

Kompletní nabídka trezorové techniky

Doplnění nabídky produktů o bezpečnostní propustě společnosti Automatic Systems. Tato zařízení jsou určena pro zabezpečení prostor s nejvyššími nároky na kontrolu vstupujících osob nebo ochranu proti násilnému přepadení střelnou zbraní, jako jsou např. místnosti s IT servery, obchody s luxusním zbožím (zlatnictví a klenotnictví), soudy, letiště a další. První bezpečnostní propusť jsme instalovali společně s 3D skenerem prstu ruky.

2017

Modernizace bankovních nájemních schránek

Modernizace bankovních nájemních schránek s elektronickými i mechanickými klíčovými zámky. Možnost přechodu systému schránek na 24 hodinový nepřetržitý provoz. Instalace nového řídícího software, včetně nových periferií a s možností ovládání další systémů - např. osvětlení a EZS.

2016

3D skener

Instalace 3D skeneru krevního řečiště společnosti Fujitsu na trezorových dveřích, a to z důvodu maximalizace zabezpečení vstupu oprávněných osob trezorové místnosti v bezpečnostní třídě XI.

2015

Rozšíření produktového portfolia turniketů

V roce 2015 jsme rozšířili produktové portfolio turniketů o plnovysoké turnikety a motorické branky. Díky tomu jsme např. mohli zabezpečit vstup do výrobních závodů Hyundai a budov některých škol.

2014

Zkompletování nabídky služeb

Sjednotili jsme naši nabídku trezorů o prodej luxusního zboží společnosti ISS. Každému zákazníkovi individuálně poradíme s výběrem vhodného trezoru, a to včetně doplňků. Trezor dále zavezeme na místo, nainstalujeme, zaškolíme obsluhu a na základě servisní smlouvy poskytujeme servis 24h po celé České republice.

2013

Nabídnutí služby odkupu starých trezorů

V roce 2013 jsme se rozhodli nabídnout službu odkupu starých trezoru, tzv. popelek a jejich renovací dle technologických postupů, které se používaly při jejich výrobě v minulosti. Máme radost, když naši nároční zákazníci ocenují způsob jejich renovace, především pak finální povrchovou úpravu, tzv. fládrováním (nátěr barvy imitující dřevo, a to zejména ořech či dub).

2012

Bezpečnostní sloupky před budovou Ministerstva zahraničí

Instalace výsuvných bezpečnostních sloupků na Loretánském náměstí před budovou Ministerstva zahraničí.

2011

Spolupráce se společností Automatic Systems

V roce 2011 jsme navázali spolupráci se společností Automatic Systems, předním evropským výrobcem turniketů, bezpečnostních zábran a bezpečnostních sloupků. Některé typy turniketů se objevují na českém trhu jako úplné novinky.

2009

Doplnění nabídky o bezpečnostní přepážky

Rok 2009 se nesl v zahájení dodávek certifikovaných bezpečnostních přepážek - tedy pokladen, pevných a přesuvných misek, a to včetně odolnosti proti střelným zbraním v balistických třídách BR3 a BR4.

2008

Navázání obchodní spolupráce s předním výrobcem trezorů

Rok 2008 se nesl v navázání obchodní spolupráce s předním evropským výrobcem trezorů, rakouskou rodinnou firmou Wertheim, jejíž historie spadá do období Rakousko-Uherska.

2007

Doplnění nabídky o bankovní techniku

Důležitým okamžikem v historii firmy FestTech byl rok 2017, kdy obchodní činnosti firmy byly rozšířeny o prodej, dodávku a instalaci bankovní techniky, výstavbu trezorových místností a nájemních schránek, archivačních systémů. Touto cestou se podařilo získat významné zákazníky jako banky, obchodní řetězce a státni instituce. Vedle prodejních aktivit byla rozvíjena i servisní činnost. Koncem roku byla navázána obchodní spolupráce s firmou INSYS MICROELECTRONICS GmbH v oblasti trezorových zámků.

1998

Vznik společnosti, prodej trezorů, klíčové centrum

Společnost FestTech byla založena v roce 1998 pod původním názvem ZB Trend, s. r. o.. Hlavní činností firmy bylo zámečnictví s klíčovým centrem a nabídka prodeje trezorů, poštovních schránek a bezpečnostních dveří.

Naši partneři

Chráníme životní prostředí

Dokumenty

Dodržujeme kodex etiky

Etický kodex

Podporujeme

Děkujeme Vám za Vaši zprávu

Budeme se jí věnovat v co nejkratší době.

FestTech tým.