Dostali jsme důvěru

Díky přísným kritériím splňujeme požadavky těch nejnáročnějších klientů, jako jsou banky, pošty, státní instituce, hypermarkety, čerpací stanice a další.

Alza.cz

S firmou Festtech a jejich službami jsme velmi spokojení. Poptali jsme u Festtechu trezor a provedení vnitřních úprav na míru. A přesně to jsme i dostali. Zjistili si, co přesně potřebujeme, a doporučili nám vhodný typ, provedli úpravy, trezor dovezli a nastěhovali, zaškolili obsluhu. Všechno proběhlo bez problému a v termínu. Můžeme je tedy vřele doporučit.

Česká národní banka

Firma Festtech pro nás dlouhodobě zajišťuje servis trezorových dveří a trezorových zámků. Jsme velmi spokojeni s profesionálním přístupem a odborností techniků. Rovněž zcela bez problémů proběhla dodávka elektronických zámků TwinLock a systému vzdálené správy.

Michal MaxaČSOB

Společnost FestTech je stabilním a důvěryhodným dodavatelem trezorové techniky stejně jako moderních řešení v oblasti zabezpečení cenin a hotovosti pro naši společnost. Zařazení elektronických časových zámků řady Twinlock do našeho systému zabezpečení zajistilo výrazné zefektivnění práce s hotovostí.

Jiří Danielvedoucí správy budov, SOŠ a SOU Vocelova Hradec Králové

Rozhodli jsme se pro turnikety od firmy Festtech, protože jejich poměr cena-výkon nám přišel rozumný. Jako školské zařízení nemáme volných prostředků nazbyt. Líbilo se nám, že na turnikety nainstalují čtečky identifikačních karet, které naši studenti již ve škole využívají, např. v jídelně. Po dvou letech provozu turniketů můžeme říct, že to byla dobrá volba.

Martina Paterová FialováDallmayr

Trezory, které nám Festtech doporučil a dodal, nám zcela vyhovují našim požadavkům a byly za dobrou cenu. Jejich nastěhování proběhlo bez problémů, nic nepoškodili, obsluhu proškolili, proto jsem s nimi byla maximálně spokojená. Firmu Festtech jsem volila pro jejich kvalitu a flexibilitu.

ZUZANA HŘIBOVÁOffice manager, Facilities operations, Red Hat

Firmu FestTech jsme si vybrali v rámci výběrového řízení. Přestože jsme neměli předchozí zkušenosti, náš výběr se po letech ukázal jako dobrá volba. Oceňujeme především řešení uživatelského ovládání na míru. Turnikety nám fungují už čtvrtým rokem bez problémů, i díky pravidelnému servisu.

David TréglHead of Support Services, Raiffeisenbank

Firma Festtech je našim stabilním dlouhodobým partnerem již dlouhou řádu let v oblastech servisů a dodávek trezorové techniky a elektronických zámků.
Společnost Fettech nám byla  vždy naprosto korektním a profesionálním partnerem, na kterého jsme se mohli s důvěrou obracet.

Waldviertler Sparkasse Bank AG

Firma Festtech pro společnost zajišťuje pravidelný servis všech trezorů. Přístup servisních techniků je naprosto profesionální. Práci odvádí na vysoké úrovni, navíc vždy ochotně poradí a pomůžou. Bez obav se na ně můžeme kdykoliv obrátit.

Roman Mašek, Pavel RauscherVolksbank Raiffeisenbank Nordoberpfalz eG

Firmu Festtech jsme oslovili při hledání dodavatele trezoru pro naší novou pobočku v Karlových Varech. Na základě profesionálního přístupu a bezproblémového dodání trezoru  jsme se rozhodli firmu vyzkoušet také pro pravidelné servisní prohlídky našich stávajících trezorů a nahrazení  dosluhujících mechanických zámků zámky elektronickými. I v této oblasti jsme s firmou Festtech velice spokojeni a jejím prostřednictvím se nám podařilo celou agendu výrazně zjednodušit a zároveň i zlevnit.


Bankovní sektor

ČSOB

Unicredit bank

Raiffeisen bank

Česká národní banka

PPF

Expobank

Česká spořitelna

Equa bank

WSPK

Obchodní řetězce

Beznina

Hornbach

Billa

Globus

OBI

MOL

Penny market

Česká pošta

Turnikety

Red Hat

Hyundai

SOU Vocelova

Panasonic

Siemens

ZČU Plzeň fakulta designu

Další produkty

Alza

Děkujeme Vám za Vaši zprávu

Budeme se jí věnovat v co nejkratší době.

FestTech tým.