Díky rozmístění našich techniků po celém území České republiky můžeme našim zákazníkům garantovat čas dojezdu technika. V rámci servisních smluv poskytujeme zákazníkům výhodnější ceny pro havarijní opravy i pravidelné servisy. Pravidelnými servisními prohlídkami zařízení předcházíte případným haváriím, které se pak mohou výrazně prodražit.

V rámci servisních prohlídek provádíme kromě seřízení mechanických prvků i drobné opravy, jako např. výměny klíčů a zámků. Provádíme výměny opotřebených či zastaralých trezorových zámků za nové bezpečnější typy, které jsou pro obsluhu zároveň komfortnější. Připojujeme trezory, resp. elektronické trezorové zámky do systému EZS, popř. instalujeme GSM brány, abychom tak zvýšili bezpečnost uložených cenností.

Zajišťujeme havarijní pohotovost i pravidelné preventivní servisní prohlídky:


  • trezorovou techniku: trezorové skříně, trezorové dveře, trezory, sejfy různých výrobců
  • bankovní techniku: noční trezory, depozitní systémy, klientské nájemní schránky, směnárenské a výplatní terminály různých výrobců
  • Turnikety

Dokážeme servisovat trezory a bankovní techniku předních světových a tuzemských výrobců trezorové a bankovní techniky, jako např.:


  • zahraniční výrobci: Adolphs, Automatic Systems, Gastop, Oxgard, Bode-Panzer, CIMA, Chubb Safe, Fichet-Bauche, Format, Garny, Gunnebo, Heerum, Carl Hermann, Kardex, Kaso Oy, Lampertz, Leicher, Müller Safe, Ostertag, Pilomat, Primat, Rosengrens, Sistec, Stacke a další.
  • tuzemští výrobci:Aximont, Tauro, T-Safe a další.

Servis a služby

Zajišťujeme komplexní služby spojené s nabízenými produkty

Chci servis

Děkujeme Vám za Vaši zprávu

Budeme se jí věnovat v co nejkratší době.

FestTech tým.